Dział handlowy

Ewa Ochocińska

Dyrektor Zarządzający

tel: +48 509-944-742
mail:
ewa@kltrade.pl
skype:
ewa.kl.trade

     

Robert Bogucki

Specjalista ds. sprzedaży
woj. wielkopolskie, pomorskie, zachodniopomorskie

tel: +48 503-007-199
mail:r.bogucki@kltrade.pl
gg: 5553781

Michał Wójcik

Key Account Manager

tel: +48 517-613-100
mail:  m.wojcik@kltrade.pl
skype: mwojcik_kltrade

Bartosz Janicki

Przedstawiciel handlowy
woj. łódzkie

tel: +48 510-426-727
mail: b.janicki@kltrade.pl

     

Kamil Pankiewicz

Specjalista ds. sprzedaży
woj. dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie

tel: +48 504 113 977
skype: kamil.kltrade
gg: 49971516
mail: k.pankiewicz@kltrade.pl

Dominik Telak

Przedstawiciel handlowy
woj. małopolskie, świętokrzyskie, śląskie

tel: +48 503-194-699
mail: d.telak@kltrade.pl

Bartosz Skoczeń

Przedstawiciel handlowy
woj. lubelskie, podkarpackie

tel: +48 510-530-603
mail: b.skoczen@begamex.pl

     

Jarosław Piórkowski

Specjalista ds. sprzedaży
woj. lubuskie

tel: +48 501 160 524
gg: 28786377
skype: jarek_kltrade
mail: j.piorkowski@kltrade.pl

Paulina Kuć

Specjalista ds. obsługi klienta sieciowego

tel: +48 517-789-089
mail: p.kuc@kltrade.pl
gg: 60539303
skype: Paulina Kltrade

Daniel Szczygielski

Specjalista ds. sprzedaży
woj. opolskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie

tel: +48 515 237 558
skype: Daniel Szczygielski KL
gg: 62762672
mail: daniel@kltrade.pl

     

Mariusz Markowski

Specjalista ds. obsługi klienta sieciowego

tel: +48 502 337 177
skype: Mariusz KL Trade
gg: 63012672
mail: m.markowski@kltrade.pl

 

 

     

 

   
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel